Розкладний стіл-трансформер книжка ультратонкий Іпсвіч Тенеро, стіл кухонний обідній сучасний складаний
-7%
Обідній складаний стіл для приймання гостей Іпсвіч Тенеро
Розкладний стіл-трансформер книжка Іпсвіч— це стильний і функціональний предмет інтер'єру, який стане чудовим доповненням до будь-якої кухні або їдальні. Стіл виготовлений із високоякісного ДСП і має лаконічну конструкцію, що робить його універсальним і відповідним для різних стилів інтер'єру.
Стіл має компактні розміри в складеному вигляді, що дає змогу заощадити простір на кухні. За потреби стіл можна легко розкласти, збільшивши його довжину до 1400 мм. Це дає змогу комфортно розмістити за столом до 6 осіб. Стіл має міцну конструкцію. Стільниця стола має гладку поверхню, яка легко очищається від забруднень.
Характеристики:
Довжина стола в складеному стані, см:
Висота столу, см:
Матеріал виробу:
Додаткові опорні ніжки:
Регулювання за висотою додаткових опорних ніжок:
Крайка:
Ушкоджує підлогу:
Країна виробника: Україна

У нашому магазині до столу книжці ви можете придбати пуфи трансформери 5 в 1
Не змогли додзвенитися? Залиште свій номер ми Вам передзвоним. Ви можете зробити замовлення через сайт або зателефонувати телефон компанії, зазначеному на сайті. Ми доставляємо товар на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | стіл-трансформер, розкладний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1190 мм |
| Ширина столу | 850 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
- Ціна: від 4 878,78 ₴








Відправка з 02 травня 2026