Зручна розкладачка пуф ліжко-трансформер 2 в 1 Леон Гейтман, додаткове спальне місце для дому

Пуф-ліжко-трансформер Леон розкладачка з матрацом Гетман
Пуф-ліжко Леон — це сучасний і практичний варіант меблів, який може використовуватися як пуф або ліжко. Він виготовлений із високоякісних матеріалів і має стильний дизайн, який ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Розкладачка Леон — це чудовий вибір для людей, які шукають багатофункціональні та практичні меблі. Він ідеально підійде для невеликих квартир, а також для використання на дачі або в гостьовій кімнаті. Пуф-ліжко має розкладну конструкцію, завдяки якій її можна легко перетворити на повноцінне спальне місце. Розмір спального місця можна підібрати завширшки 60 см — 100 см, довжина — 195 см, що дає змогу комфортно розміститися одній людині.

Варіанти розмірів:
У складеному вигляді: 600х700х460 / В розкладеному вигляді: 600х1950х460
У складеному вигляді: 700х700х460 / У розкладеному вигляді: 700х1951х460
У складеному вигляді: 800х700х460 / В розкладеному вигляді: 800х1951х460
У складеному вигляді: 900х700х460 / У розкладеному вигляді: 900х1953х460
У складеному вигляді: 100х700х460 / В розкладеному вигляді: 100х1953х460
Відеообзори на ліжко-трансформер:
Коротко про пуфе-трансформер:
- Пуф легко трансформується в ліжко.
- Каркас виготовлений із міцної сталевої труби. Каркас пофарбований ударостійкою фарбою.
- Пуф Ліжко прошитий декоративним дизайнерським швом
- Оббивку підбираємо індивідуально на Ваше замовлення. Великий вибір тканин і шкірозамінників.
Чи не змогли додзвонитися? Залиште свій номер — ми вам передзвонимо! Ви можете купити продукцію в нашому інтернет-магазине зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гетьман |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 6 см |
| Наповнювач матраца | пінополіуретан |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ортопедична основа |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Розмір спального місця, см | Виберіть розмір |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1950 мм |
| Висота | 460 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 460 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
- Ціна: від 6 858 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальне паковання виробника











