Стілець крісло N-49 Капучино cappuccuno м'який кухонний VetroMebel

Стілець N-49 Капучино cappuccuno вельвет VetroMebel
Характеристики:
Складка: потребує складання
Матеріал оббивки сидіння: вельвет
Матеріал основи: фарбований метал
Глибина посадкового місця, см: 44
Максимальна глибина сидіння, см: 50
Висота до сидіння, см: 48
Максимальна висота, см: 82
Ширина сидіння, см: 48
Вага, кг: 8


Такий звичайний, нічим не примітний елемент меблювання, як стілець, стає справжньою перлиною інтер'єру, за умови творчого підходу до вибору. Купити стілець, який тішитиме своїм зовнішнім виглядом і функціональністю, а заодно викликатиме незмінне захоплення гостей, можна в нашому інтернет-магазині. У категорії каталогу представлені бестселери столового меблювання.
Поціновувачам комфорту й оригінальності не доведеться витрачати цілі стани на дорогі моделі. Наш магазин пропонує купити кухонні столи та стільці за доступними цінами. Водночас творчий складник виробів залишається на найвищому рівні. У нас можна вибрати моделі, які підкреслять елітність меблювання в стильному будинку.
Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Колір оббивки | Капучіно |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння стільця | 480 см |
| Глибина стільця | 440 см |
| Матеріал каркасу | Фарбований метал |
| Матеріал оббивки сидіння | Вельвет |
| Ширина стільця | 480 см |
- Ціна: 3 916 ₴










