Корзина
269 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Серия ортопедических матрасов Yellow, Matroluxe™КУПИТЬ СО СКИДКОЙ
Office Systems 24 - Офисная и другие виды мебели в одном магазине!
+380 (44) 333-92-80
+38 (097) 831-49-71
+38 (050) 769-38-09

Металлические кровати фабрики "TENERO" + прикроватные тумбы

Меблева фабрика «Tenero» відкрилася в лютому 2018 року. До моменту відкриття повноцінної фабрики меблів, наше виробництво було орієнтоване на виготовлення всіляких кованих виробів, в тому числі і ліжок, яке ось уже на протязі 8 років, радує свого покупця. Незважаючи на досить жорстку конкуренцію, наша фабрика швидко знайшла свого покупця і встала на шлях освоєння меблевого ринку. Сьогодні процес виробництв металевих ліжок та інших видів кованих меблів налагоджений до дрібниць - завдяки зручності, стильному дизайну і довговічності продукція бренду Tenero користується великим купівельним попитом. Фабрика в своєму розпорядженні штат кваліфікованих фахівців, високотехнологічним обладнанням, власними складами і чітко налагодженої інфраструктурою. Виготовлення меблів повністю комп'ютеризовано і здійснюється із застосуванням новітніх технологій. Такий підхід гарантує випуск надійної і якісної меблів з тривалим терміном служби.

Меблі торгової марки «Тенеро» - це високоякісні матеріали, надійні механізми і стильний дизайн. Завдяки постійній турботі про покупців наша фабрика увійшла в число кращих меблевих фабрик України і до цього дня підтримує високу репутацію.

1 2 3
Реалізація меблів фабрики «Тенеро» здійснюється через дилерську мережу - це понад 100 фірмових салонів по всій Україні. На веб-ресурсі представлений весь асортимент виробника, дана інформація про діючі акції та розпродажі. Важливою перевагою компанії «Тенеро» є те, що доставка здійснюється абсолютно безкоштовно, в будь-яку точку України.